Technologie E Ink

Technologie E Ink představuje alternativu k běžné tištěné knize a poskytuje milovníkům čtení maximální svobodu. Nízká spotřeba energie, skvělá čitelnost na slunci, šetrnost k očím – všechny tyto vlastnosti jsou zárukou toho nejpohodlnějšího čtení bez ohledu na místo nebo čas.

Komentář k obrázku nebo videu o technologii E Ink: Díky různému náboji elektronů kolem kapslí se bílá nebo černá zrníčka pohybují nahoru nebo dolů a vytvářejí obraz.


Podobnost s papírem

Po stránce optických vlastností jsou displeje využívající technologii E Ink neuvěřitelně podobné stránkám tradičních knih. Na zařízeních s technologií E Ink můžete číst celé hodiny, aniž by to mělo jakýkoli negativní dopad – prostě stejně jako u tištěné knihy.

Pocketbook-Paper-like


Bezpečné pro oči

Na rozdíl od smartphonů a tabletů je čtení na displeji s technologií E Ink šetrné k očím. Použít zařízení PocketBook je podobné čtení klasické knihy: díky reflexnímu charakteru displeje nebudete mít unavené oči.

Pocketbook-Safe-for-eyes


1 nabití – 1 měsíc

Nízká spotřeba energie čtečky e-knih se projeví tím, že ji bude stačit nabíjet jen zhruba jednou měsíčně. Za to vděčí displeji s technologií E Ink, který po zobrazení obrazu již nadále nevyžaduje žádný další přísun energie k tomu, aby tento obraz udržoval zobrazený.

Pocketbook-1-charge-1-month


Žádné odlesky na slunci

Na rozdíl od zařízení s LCD displeji, které jsou na slunci prakticky nepoužitelné, jsou reflexní displeje s technologií E Ink na slunečním světle dokonce ještě čitelnější.

Pocketbook-No-glares-in-the-sun


Široké pozorovací úhly

Displeje s technologií E Ink zajišťují pohodlnější čtení zásluhou maximálních pozorovacích úhlů, stejných jako při čtení z klasického papíru.

Pocketbook-Wide-viewing-angleAa HD