PocketBook InkPad Color 2: vylepšený 7,8" barevný displej E Ink a vestavěný reproduktor

26. dubna 2023

Švýcarská značka PocketBook představuje další model ze své řady barevných čteček elektronických knih E Ink – PocketBook InkPad Color 2 s vylepšeným displejem E Ink Kaleido™ Plus. Čtečka je vybavena nejmodernějšími funkcemi, které zajistí jedinečný zážitek ze čtení: vestavěný reproduktor, Bluetooth®, funkce převodu textu na řeč, adaptivní funkci SMARTlight a vodotěsnost IPX8.

Připravte se letos na jaře na PocketBook InkPad Color 2 v rafinované měsíční stříbrné barvě.

Vylepšený barevný displej

Čtečka PocketBook InkPad Color 2 je vybavena vylepšeným 7,8palcovým barevným displejem E Ink Kaleido™ Plus, který dokáže zobrazit 4 096 barev a zároveň je naprosto šetrný k očím. Díky vylepšené soustavě barevných filtrů náš nový displej poskytuje lepší výkon v oblasti odstínů a sytosti, takže je barevný obsah ještě atraktivnější a živější. 7,8" displej o velikosti knihy zaručuje maximální pohodlí při čtení.

Vychutnejte si čtení celé řady různého obsahu, včetně ilustrovaných dětských knih, mangy, obchodní literatury a periodik – vše v barvách a přehledně.

Zvolte si teplý nebo studený tón displeje pomocí funkce SMARTlight

Zásluhou adaptivní funkce SMARTlight lze přizpůsobit jas a tón nasvícení přesně podle vlastních preferencí. Aktivní osvětlení SMARTlight na minimální úrovni jasu navíc pomáhá optimalizovat optické vlastnosti displeje E Ink Kaleido™ Plus a stará se o maximální pohodlí při čtení.

Čtení při jakémkoli osvětlení, ať už ve slabě osvětlené místnost, nebo za jasného slunečního dne, bude pro vaše oči šetrné a pohodlné.

Vestavěný reproduktor, Bluetooth a funkce převodu textu na řeč

PocketBook InkPad Color 2 je dokonalá čtečka elektronických knih pro milovníky zvuku. Zařízení podporuje 6 zvukových formátů, pyšní se vestavěným reproduktorem, připojením Bluetooth a funkci převodu textu na řeč. Díky vestavěnému reproduktoru stačí jen stisknout tlačítko přehrávání a ponořit se do svých oblíbených příběhů bez jakýchkoli dalších zařízení. Čtečce nechybí ani rozhraní Bluetooth 5.2, které zajišťuje rychlé a bezproblémové připojení k bezdrátovým sluchátkům nebo reproduktorům. Funkce převodu textu na řeč navíc umožňuje elektronické čtečce nahlas předčítat jakýkoli textový soubor přirozeně znějícími hlasy a téměř ho proměnit na audioknihu.

Bezstarostné čtení s vodotěsností IPX8

Čtečka PocketBook InkPad Color 2 je spolehlivě chráněna proti poškození vodou podle normy IPX8. Zařízení vydrží ponoření do sladké vody v hloubce 2 metrů po dobu až 60 minut bez jakýchkoli nepříjemných následků.

Bez ohledu na to, kde si zrovna vychutnáte svou oblíbenou knihu, můžete číst bez obav, protože elektronická čtečka odolá nečekanému působení vody.

Zařízení, které vzbuzuje lásku ke čtení

Čtečka PocketBook InkPad Color 2 skvěle padne do ruky – je ergonomická a snadno se používá. Čtečka zaujme nádherným designem i atraktivní měsíční stříbrnou barvou. Tato kombinace pohodlí, kvality a estetiky dělá ze čtečky InkPad Color 2 ideálního společníka pro čtecí, kterého budete chtít mít každý den u sebe.

Podpora 25 formátů, čtyřjádrový procesor a další funkce čtečky InkPad Color 2

Čtečka PocketBook InkPad Color 2 také nabízí:

  • 32 GB vestavěné paměti pro vaši vysněnou knihovnu;
  • Všechny oblíbené formáty bez převodu – čtečka elektronických knih podporuje 21 knižních a 4 grafické formáty, včetně AZW, EPUB, FB2, DOC, TXT, PDF, DJVU, CBR, CBZ, JPEG;
  • Podpora 6 zvukových formátů – poslech audioknih nebo hudby ve formátech M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP;
  • Podpora Adobe DRM – půjčování knih v online knihovnách zdarma díky technologii Adobe DRM;
  • Výkonný čtyřjádrový procesor;
  • Dvoupásmová Wi-Fi, PocketBook Cloud a Dropbox – pro rychlé nakupování, správu knihovny a synchronizaci s dalšími zařízeními;
  • Slovníky zdarma – 11 předinstalovaných jazykových kombinací a 42 kombinací ke stažení zdarma.

PocketBook InkPad Color 2 – světlé zítřky pro čtení elektronických knih!

Zadní
Aa HD