Audioknihy ve vaší čtečce PocketBook: nejlepší elektronické čtečky s podporou audia

29. března 2022

Knihu raději čtete nebo ji posloucháte? Pokud si vyberete moderní elektronickou čtečku PocketBook, můžete si dopřát textové i audio verze knih v jednom zařízení.

Ukládejte všechny své soubory na jednom místě, používejte libovolný obsah v pohodlném formátu: se čtečkou PocketBook je to tak snadné! Kromě toho poslechem audia na elektronické čtečce uvolníte spoustu místa ve svém chytrém telefonu a ušetříte jeho baterii, což je také velká výhoda.

Ať už knihy čtete nebo posloucháte, elektronická čtečka PocketBook se pro vás stane nepostradatelným zařízením, protože mnoho současných modelů podporuje 19 knižních, 4 grafické a 6 audio formátů. A díky funkci převodu textu na řeč dokáže elektronická čtečka přečíst jakýkoli textový dokument a proměnit jej v audioknihu.

Jaký audio obsah můžete poslouchat na elektronické čtečce PocketBook?

Audioknihy

Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří tráví hodně času řízením, cestováním nebo si prostě nechtějí příliš často namáhat oči. Mnoho fanoušků literatury má také rádo profesionální namluvení knih, a to zejména těch, které čte sám autor.

Hudba

Je velmi pohodlné mít možnost si pustit oblíbené skladby na stejném zařízení, na kterém čtete, aniž byste museli používat také chytrý telefon nebo přehrávač. Doprovodná hudba pomáhá soustředit se na knihu a poskytuje další efekt pro ponoření se do příběhu.

Podcasty a další audio soubory

Elektronické čtečky PocketBook s podporou audia umí přehrávat soubory v následujících formátech: MP3, MP3.ZIP, M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP.

Převod textu na řeč

Funkce převodu textu na řeč promění jakýkoli textový dokument v audioknihu. Stačí pár klepnutí a posloucháte text namluvený mužským nebo ženským hlasem v angličtině a dalších 15 jazycích. Stačí otevřít nabídku elektronické čtečky, aktivovat funkci převodu textu na řeč a pokračovat v poslechu knihy ze stejné stránky. Zde se podívejte na video o této funkci.

Jak přehrávat audio soubory ve čtečce PocketBook?

Elektronickou čtečku s podporou audia lze snadno připojit k bezdrátovým sluchátkům a dalším zařízením přes Bluetooth. Stačí pár sekund a můžete poslouchat audioknihy nebo hudbu po připojení čtečky PocketBook k následujícím zařízením:

- bezdrátová sluchátka

- audiosystém ve vozidle

- reproduktor s Bluetooth

- další zařízení pro přehrávání audia

To znamená, že si svou audio knihovnu můžete vychutnat kdykoli a kdekoli: při jízdě autem, v letadle, v dopravních prostředcích, na dovolené atd.

Elektronická čtečka PocketBook s audiem: jak vybrat nejlepší model

V současné době se podporou audia může pochlubit šest modelů čtečky PocketBook. Každý z nich je svým způsobem jedinečný, takže si určitě najdete přesně to své zařízení!

Čtečka PocketBook Touch HD 3 je kompaktní a stylová elektronická čtečka s 6palcovou obrazovkou E Ink Carta™, která je bezpečná pro oči, technologií SMARTlight, Bluetooth a podporou 29 formátů včetně 6 audio formátů.

Čtečka PocketBook Color je elektronická čtečka s jedinečnou 6palcovou barevnou obrazovkou E Ink Kaleido™. Zařízení nejen přehrává audio, ale také barevně zobrazuje ilustrace a obálky knih.

Čtečka PocketBook InkPad 3 je zařízení s velkou 7,8palcovou obrazovkou, dvoujádrovým procesorem a technologií SMARTlight, která upravuje teplotu barev na obrazovce. Model podporuje 19 knižních, 4 grafické a 6 audio formátů.

Čtečka PocketBook InkPad 3 Pro je voděodolný model se 7,8palcovou obrazovkou E Ink Carta™ a technologií SMARTlight. Zařízení je skutečným požehnáním pro čtenáře, kteří vedou aktivní životní styl. Je také vybaveno technologií Bluetooth a přehrává audio soubory.

Čtečka PocketBook InkPad Color je bestseller s velkou 7,8palcovou barevnou obrazovkou E Ink Kaleido™ Plus. Zařízení je ideální pro jakýkoli obsah, od audioknih a hudby po barevné dětské knihy, komiksy, učebnice a odbornou literaturu.

Čtečka PocketBook InkPad X je model s obrovskou 10,3palcovou obrazovkou E Ink Carta™, technologií SMARTlight, Bluetooth, převodem textu na řeč a podporou 19 knižních, 6 audio a 4 grafických formátů.

Čtečka PocketBook je zařízení, které dává všem čtenářům nebývalou svobodu volby. Poslouchejte a čtěte knihy ve své elektronické čtečce bez omezení!

Zadní
Aa HD