Čtečka PocketBook InkPad Color. Velká. Inovativní. Plná barev!

8. února 2021

Společnost PocketBook s potěšením představuje PocketBook InkPad Color, první čtečku elektronických knih s nejnovějším barevným 7,8" displejem E Ink Kaleido™ Plus schopným zobrazovat 4096 barev. Model PocketBook InkPad Color má také funkci přehrávání zvuku a Bluetooth.

U velkého displeje je použita nová technologie E Ink s barvami, díky níž je zařízení ideální pro čtení jakéhokoli druhu obsahu: od běžných černobílých knih po barevně ilustrované komiksy, dětské knížky, literaturu o podnikání a časopisy.

Barevný displej E Ink Kaleido™ Plus – další krok v technologiích pro čtení elektronických knih

PocketBook InkPad Color je první svého druhu. Čtečka je vybavena nejnovějším barevným 7,8" displejem E Ink. E Ink Kaleido™ Plus je modernizovaná technologie ePaper E Ink Print Color, která představuje novou úroveň příjemného a bezpečného čtení v barvách.

Displej nového modelu může zobrazit 4096 barev a odstínů. Změněný vzor barevného filtru zvyšuje jas a sytost barev, zatímco pozadí stránky je nyní bělejší. Tato technologie poskytuje nejvyšší možnou úroveň komfortu při čtení barevného obsahu na displeji E Ink šetrném k očím.

Současně si inovativní displej E Ink Kaleido™ Plus zachovává všechny jedinečné vlastnosti technologie E Ink: je naprosto bezpečný pro oči, neleskne se na slunci a je mimořádně energeticky úsporný. Ostrost černobílého textu zůstává dokonalá díky vysokému rozlišení displeje (1404 × 1872) a 300 DPI.

Nasvícení pro nejlepší zážitky z četby v každé denní době

Nasvícení šetrné k očím poskytuje uživatelům maximální možnosti čtení se čtečkou PocketBook InkPad Color při jakémkoli osvětlení, v kteroukoli denní dobu.

Nasvícení také hraje další důležitou roli u všech čteček elektronických knih s barevným displejem. Technologie E Ink Kaleido™ Plus využívá kombinaci monochromatického panelu a barevného filtru, který elektronické stránce dodává nádech chladných odstínů. Použití nasvícení i při nejnižší úrovni jasu pomáhá optimalizovat optické vlastnosti displeje.

Bluetooth, zvuk, převod textu na řeč: skvělé příležitosti pro fanoušky audioknih

PocketBook InkPad Color přehrává soubory v šesti rozšířených formátech zvuku, M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3 a MP3.ZIP, což je skvělá zpráva pro uživatele, kteří knihy nejen čtou, ale také si je rádi poslechnou. Funkce převodu textu na řeč si také zaslouží zvláštní pozornost, protože změní libovolný textový soubor na záznam hlasu v jednom z 16 jazyků. Díky technologii Bluetooth se čtečka může spojit s bezdrátovými sluchátky nebo zvukovým systémem v autě a umožní nepřetržitý poslech.

Podpora 23 formátů, slot pro paměťové karty

Když vynecháme zvukové formáty, zařízení může otevírat soubory ve 23 nejrozšířenějších: 19 formátů knih a 4 grafické. Tato funkce zaručuje příjemné čtení téměř jakéhokoli obsahu bez nutnosti převodu: knihy, časopisy, učebnice, literaturu faktu, odbornou literaturu, komiksy atd.

Čtečka se pyšní 16 GB vnitřní paměti a slotem pro karty microSD do 32 GB. Proto má zařízení dostatek místa pro impozantní textovou a zvukovou knihovnu. Další výhodou tohoto modelu je konektor USB typu C (standard USB 2.0) pro nabíjení a připojení sluchátek pomocí přiloženého 3,5mm zvukového adaptéru.

Lehká a elegantní čtečka elektronických knih

PocketBook InkPad Color váží i přes veliký displej pouze 225 g, takže je jednou z nejlehčích 7,8" čteček elektronických knih na světě. Zařízení si tedy vždy najde místo ve vaší kabelce nebo batohu pro každodenní dojíždění. PocketBook InkPad Color navíc vyniká stylovým elegantním designem a přitažlivou měsíční stříbrnou barvou, která mění přístroj ve skutečné umělecké dílo.

PocketBook InkPad Color: vychutnejte si všechny barvy svých oblíbených knížek na velkém 7,8“ displeji.

Zadní
Aa HD