Nová čtečka PocketBook InkPad Lite: dostupný komfort na velké obrazovce

2. srpna 2021

Společnost PocketBook s radostí oznamuje uvedení zbrusu nové čtečky elektronických knih InkPad Lite s displejem E Ink Carta™ s úhlopříčkou 9,7 palců, díky níž je čtení na velké obrazovce ještě dostupnější! Produkt bude v prodeji na podzim 2021.

Nové zařízení s velkou obrazovkou s funkcí SMARTlight, vylepšený design a ovládací tlačítka na bočním panelu uživateli zaručují dokonale komfortní čtení.

Díky velké obrazovce, přiměřené ceně a spoustě možností pro práci s textem – uživatelé si mohou v knize dělat poznámky a záložky, zvýrazňovat a ukládat důležité části textu, používat slovník – se InkPad Lite stane nepostradatelnou pomůckou pro osobní rozvoj a studium.

Větší obrazovka – výjimečné zážitky z četby elektronických knih

Čtečka PocketBook InkPad Lite je vybavena velkou obrazovkou s úhlopříčkou 9,7 palců, která je ideální pro jakýkoli obsah: od krásné literatury po odbornou literaturu a učebnice. Velká úhlopříčka umožňuje zobrazení většího množství textu na obrazovce a je praktičtější pro čtenáře se zrakovými problémy, kteří si mohou upravit velikost písma podle svých potřeb. A nezapomínejme na technologii E Ink Carta™, díky níž má obrazovka téměř stejný vzhled jako standardní tištěná kniha, a proto je zcela bezpečná pro oči.

Více možností s funkcí SMARTlight

Technologie SMARTlight na rozdíl od tradičního nasvícení uživatelům umožňuje upravit kromě jasu obrazovky i teplotu barev. Uživatelé tak mohou číst nanejvýš pohodlně v jakýchkoli světelných podmínkách a vybrat si teplé nebo studené tóny nasvícení podle své nálady a preferencí. Automatický režim změní nastavení podle denní doby. Čtenáři si také mohou vytvářet vlastní šablony s nastavením jasu a obrazovku ve správný okamžik rychle přizpůsobit svým potřebám.

Zcela nový design, postranní ovládací tlačítka a kompaktnost

PocketBook InkPad Lite má nový střízlivý a pragmatický design, který se zajisté bude líbit milovníkům klasiky. Ale hlavní inovací modelu jsou ovládací tlačítka, která se přesunula ze spodní části zařízení na pravý boční panel. Čtečka elektronických knih tak bude pro mnoho uživatelů ještě ergonomičtější a praktičtější díky možnosti otáčet stránky pomocí bočních tlačítek. A s pomocí G-senzoru, který detekuje orientaci obrazovky, je čtečka InkPad Lite vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Další skvělou zprávou pro uživatele je velikost čtečky InkPad Lite. Rozměry čtečky elektronických knih jsou 236,2 × 173 × 7,9 mm, a jedná se tak o jedno z nejkompaktnějších zařízení v této kategorii velikostí obrazovek.

Podpora velkého počtu formátů bez konverze

Jednou z mnoha výhod každé čtečky e-knih PocketBook je podpora velkého počtu formátů. PocketBook InkPad Lite také uživatele potěší svými výjimečnými možnostmi výběru: zařízení podporuje 19 formátů knih a 4 formáty grafiky. Znamená to, že čtečka dokáže otevřít knihy, dokumenty a obrázky ve všech nejoblíbenějších formátech a uživatelé nemusejí ztrácet čas konvertováním souborů.

Wi-Fi a nativní cloudové služby

Díky aplikaci PocketBook Cloud a PocketBook Reader mohou uživatelé synchronizovat knihy (a celé knihovny) mezi různými zařízeními. Služby Dropbox a Send-to-PocketBook společně s integrovanou Wi-Fi navíc umožňují přenos e-knih do čtečky pouhými několika kliknutími.

Dvoujádrový procesor a výkonná baterie

Čtečka PocketBook InkPad Lite je vybavena výkonným dvoujádrovým procesorem, který poskytuje vysokou rychlost načítání knih, aplikací a plynulé obracení stránek. A díky baterii s kapacitou 2200 mAh čtečka vydrží fungovat na jedno nabití až jeden měsíc.

S 9,7palcovou čtečkou PocketBook InkPad Lite je čtení elektronických knih zábavnější než kdy dřív.

Zadní
Aa HD