PocketBook InkPad X Pro: vynikající zážitek ze psaní poznámek a čtení na velkém 10,3" displeji

9. srpna 2023

Společnost PocketBook s nadšením oznamuje velmi očekávané zařízení pro elektronické zapisování poznámek a čtení – PocketBook InkPad X Pro. Nejnovější elektronický zápisník se systémem Android™ se může pochlubit úžasným 10,3palcovým displejem E Ink Mobius™, podporuje psaní rukou a dodává se spolu se stylusem Wacom. Zařízení podporuje i zvukové formáty a pyšní se Bluetooth® připojením i nastavitelnou funkcí SMARTlight.

Už letos na jaře na vás v prodejní sadě čeká elektronický zápisník a čtečka elektronických knih PocketBook InkPad X Pro s ochranným krytem!

Efektivnější čtení, studium a práce díky funkci psaní rukou

PocketBook InkPad X Pro posouvá interakci s digitálním obsahem na dosud nepoznanou úroveň! Pomocí stylusu Wacom si uživatelé mohou při čtení zapisovat rukou poznámky na okraj nebo psát v samostatné aplikaci. Už nemusíte ztrácet čas, abyste si udělali poznámku do textu nebo někam zaznamenali nový nápad – stačí vzít stylus a vše si pohodlně zapsat, aniž byste se museli odtrhnout od čtení. Všechny poznámky se ukládají ve formátu PDF nebo PNG a dají se nahrát do cloudu a přenést do jiného zařízení.

Funkce psaní rukou je prvotřídní novinkou pro vášnivé čtenáře, studenty a každého, kdo pracuje s texty. Se zařízením InkPad X Pro výrazně zvýšíte svou produktivitu, protože si poznámky můžete zapisovat rychleji a efektivněji než psaním na klávesnici nebo do papírového poznámkového bloku.

Velký a k očím šetrný displej pro dokonalé čtení

PocketBook InkPad X Pro je vybaven 10,3palcovým displejem E Ink Mobius™ s rozlišením 1 404 × 1 872 bodů a 227 PPI. Takto velký a k očím velmi šetrný displej zajišťuje nebývalý komfort při čtení jakéhokoli obsahu: běžné beletrie i literatury faktu, odborné a obchodní literatury, učebnic a periodik. Uživatelé si mohou snadno přizpůsobit velikost textu svým potřebám: 10,3palcový displej dokáže zobrazit značné množství textu, a to i při větší velikosti písma. Díky technologii E Ink je displej tohoto elektronického zápisníku šetrný k očím a neoslňuje, takže si můžete kdykoli a kdekoli užívat příjemné a bezpečné čtení.

Elektronický zápisník se systémem Android

PocketBook InkPad X Pro využívá platformu Android, která uživatelům poskytuje větší svobodu při používání aplikací třetích stran. Od teď si uživatelé budou moci do zařízení instalovat různé mobilní aplikace pro čtení nebo psaní rukou, které jim umožní přizpůsobit si uživatelský zážitek podle vlastních potřeb.

Poslech audioknih a hudby

Zařízení lze využívat nejen k ručnímu psaní nebo čtení, ale také k poslechu audioknih! Po připojení elektronického zápisníku k bezdrátovým sluchátkům nebo reproduktorům přes rozhraní Bluetooth si můžete vychutnat libovolné zvukové soubory ve formátech MP3 a WAV.

Maximální komfort při čtení díky funkci SMARTlight

Funkce SMARTlight zajišťuje bezpečné čtení za jakýchkoli světelných podmínek. Zásluhou adaptivního předního nasvícení si uživatelé mohou nastavit jas i teplotu barev obrazovky a vybrat si mezi teplými a studenými tóny, aby byl jejich zážitek ze čtení ještě dokonalejší.

Další pozoruhodné funkce zařízení PocketBook InkPad X Pro:

  • Čtyřjádrový procesor a 2 GB RAM pro plynulé čtení a práci;
  • Vestavěná paměť s kapacitou 32 GB: dostatek prostoru pro velkou knihovnu, všechny poznámky i nahrávky;
  • Podpora 18 formátů knih a grafiky: AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT, PNG, BMP, JPG, JPEG;
  • Zařízení využívá operační systém Android 8.1;
  • Bluetooth, Wi-Fi a konektor USB typu C;
  • Součástí prodejní sady je stylus Wacom a ochranný kryt s funkcí spánku.

PocketBook InkPad X Pro – 10,3palcový elektronický zápisník a čtečka pro práci i zábavu!

Zadní
Aa HD