PocketBook Verse: nová generace příjemného a snadného čtení

5. září 2023

Společnost PocketBook představuje mimořádně uživatelsky přívětivou, kompaktní a lehkou 6palcovou elektronickou čtečku PocketBook Verse, která má poskytnout vše potřebné pro pohodlné čtení. Nová čtečka PocketBook Verse je vybavena dotykovým displejem E Ink Carta™ šetrným k očím a adaptivním osvětlením SMARTlight, má slot microSD a podporuje službu PocketBook Cloud.

Bezpečná pro oči jako tištěná stránka

PocketBook Verse je dokonalým společníkem pro vášnivé čtenáře. Díky 6palcové dotykové HD obrazovce E Ink Carta™ je čtení pohodlné a příjemné. Vysoce kvalitní displej poskytuje zážitek jako při čtení tištěných knih a zajišťuje hodiny čtení bez námahy a ztráty pozornosti. Rozlučte se s odlesky na ostrém slunci, protože na displeji elektronické čtečky E Ink můžete číst kdekoli a kdykoli. Díky jeho dokonalé průzračnosti a čitelnosti každé slovo na stránce ožije.

Větší svoboda s technologií SMARTlight

Zažijte maximální pohodlí při čtení se čtečkou PocketBook Verse, která vás bude provázet dnem i nocí. Díky technologii SMARTlight mohou uživatelé přizpůsobit parametry obrazovky jakýmkoli světelným podmínkám a upravit její jas a teplotu barev. Nyní si můžete plynule přizpůsobit barevný tón stránky, aniž byste přerušili čtení – stačí posunout prst po straně displeje. Můžete si také uložit preferované šablony nastavení obrazovky a aktivovat je později, abyste si mohli kdykoli vychutnat vám přizpůsobený zážitek ze čtení.

Čtení bez omezení s podporou 25 formátů

PocketBook Verse podporuje 25 knižních a grafických formátů včetně ACSM, AZW, CBZ, DJVU, DOC, EPUB, FB2, PDF, TXT, JPEG a PNG, takže soubory už není nutné konvertovat. Se čtečkou PocketBook mohou čtenáři zapomenout na problém s konverzí souborů a ušetří svůj drahocenný čas. Verse také nabízí kompatibilitu se službami online knihoven díky podpoře Adobe DRM. Půjčování knih online nebylo nikdy jednodušší!

Slot na paměťovou kartu a měsíc četby na jediné nabití

Se čtečkou PocketBook Verse se vám nikdy nestane, že byste neměli co číst. Zařízení je vybaveno 8 GB vestavěné paměti, takže máte dostatek prostoru pro uložení několika tisíc knih do elektronické čtečky. Zařízení je také vybaveno slotem pro paměťovou kartu s kapacitou až 128 GB, což vám umožní rozšířit svou virtuální knihovnu na více než 15 tisíc elektronických knih v závislosti na formátu a kvalitě jednotlivých stažených souborů. Verse vyniká také energetickou úsporností: na jedno úplné nabití zařízení vydrží až měsíc aktivního čtení.

Vynikající kombinace pohodlí a stylu

PocketBook Verse je kompaktní zařízení, které váží pouhých 182 g a snadno se vejde do tašky nebo kabelky. Díky dokonalé kombinaci mechanických ovládacích tlačítek a dotykového displeje nabízí tato elektronická čtečka snadnou navigaci a intuitivní čtení. Čtečka Verse je navržena tak, aby udělala dojem, a vyznačuje se elegantním a vkusným vzhledem, který doplní každý styl. Její minimalistický design a poutavé barvy Bright Blue a Mist Grey dodají vašim čtenářským seancím nádech sofistikovanosti.

Skvělé možnosti čtení s bezplatnými slovníky a cloudovými službami

Díky vestavěné Wi-Fi nabízí PocketBook Verse rychlý přístup k online knihkupectvím, takže si můžete snadno prohlížet a nakupovat knihy z různých zdrojů. Převezměte kontrolu nad celou svou knihovnou a synchronizujte své soubory s různými zařízeními pomocí služby PocketBook Cloud. Dropbox pak umožňuje rychlé doručení elektronických knih přímo do vašeho zařízení.

Uživatelé mohou také využívat výhod 11 předinstalovaných slovníků a prozkoumat dalších 42 jazykových kombinací, které jsou ke stažení zdarma. Ať už se učíte nový jazyk, nebo si rozšiřujete své jazykové znalosti, PocketBook Verse je ideálním společníkem pro jazykové nadšence.

PocketBook Verse – nová kapitola uživatelsky přívětivého elektronického čtení.

Zadní
Aa HD