Vrhněte se do děje oblíbené knížky a zachraňte superagenta: sledujte nová úžasná reklamní videa společnosti PocketBook

17. září 2020

Společnost PocketBook oznamuje, že na kanálu YouTube uvede premiéru nové série neobyčejných videoklipů, ve kterých je čtenář vtažen do děje knihy a mizí hranice mezi literárními příběhy a skutečností.

Nová videa rozvíjejí námět „Uvnitř PocketBooku“ představený ve snímku „Epic fight Sherlock vs. Dracula“ ve 360о formátu. Tento film uvedený v roce 2019 dosáhl více než 15 milionů zhlédnutí na YouTube. Nové videoklipy ale vystihují strhující zážitky při čtení neotřelým způsobem – ještě zábavněji a bláznivěji.

Proč „Uvnitř PocketBooku“?

Čtenáři si často sdělují dojmy a pocity z knížek v podání čtečky PocketBook. Někteří jdou ještě dále a popisují epizody, kde by jednali jinak než hlavní postava příběhu. Na četbě se jim líbí, že při ní mohou uniknout z každodennosti a vystupovat v nových rolích.

A právě tyto dojmy uživatelů vyjadřuje společnost PocketBook ve svých nových videoklipech. Není to tak, že prostě jenom čteme knížku, my prožíváme děj se svými hrdiny a představujeme si sami sebe „v jejich kůži“. Právě to spojuje milovníky četby po celém světě.

Díky četbě se můžete ocitnout v jiném světě, a jak doufáme, naše nová videa vám připomenou, že se čtečkami elektronických knih můžete prožívat příběhy nejenom doma v křesle, ale kdykoli a kde budete chtít. Díky zařízením s displeji E Ink máme více příležitostí k četbě než kdy dříve.

O co v té sérii vlastně jde?

Reklamní sérii naší značky tvoří čtyři videoklipy – akční „The Spy Granny“, klasicky romantický „The Shocking Waltz“, pohádkový „The Sleeping Daddy“ a fantasy „The Witches' Lesson“. Divák se ocitne uprostřed příběhu, aby byl po pouhých několika vteřinách svědkem náhlé proměny knižní fantazie ve skutečnost.

Kampaň právě začala na YouTube dvěma strhujícími příběhy: „The Spy Granny“ a „The Shocking Waltz“ se sice značně liší stylem, ale vyjadřují tutéž myšlenku naprostého zaujetí dějem knihy.

„The Spy Granny“ je napínavý špionážní příběh s hlavní postavou na důležité tajné misi. Četba knihy s tak dramatickým dějem může být velice nebezpečná, čtenáři zabraní do příběhu se totiž mohou ocitnout přímo uprostřed nelítostné přestřelky! Pak možná budou muset zachránit agenta před padouchy s pistolemi.

Ty, kteří dávají přednost méně nebezpečné zábavě, společnost PocketBook vyzve, aby si zatančili „The Shocking Waltz“ na nejhonosnějším plesu sezóny. Výhodou je, že si čtenáři nemusí dělat starosti se společenským oděvem. Koneckonců se předpokládá, že historický román budete číst v pohodlí vlastního domova.

V polovině podzimu uvede PocketBook další dva stejně strhující příběhy: „The Witches’ Lesson“ a „The Sleeping Daddy“. Naši diváci se budou muset naučit létat na koštěti a vplíží se do doupěte draka, který dští oheň, se statečným hrdinou!

Hlavním cílem této digitální kampaně je šířit dobrou náladu a ukázat, co spojuje milovníky četby po celém světě, nápaditě a zábavně.

Zadní
Aa HD